Náročný týden

15. září 2007 v 22:55 | Iv |  a ještě něco...
.... alespoň pro mne.

Minulou sobotu se u nás na venkově konal nevímkolikátý ročník "Běhu Kovohutí". Při té příležitosti bylo možno zaskočit do areálu Kovohutí podívat se, jak to tam vlastně vypadá. A já jsem si prohlídku nemohla nechat ujít neboť zde pracuje můj milovaný choť. Ten den byl zrovna na šichtě, takže jsem měla možnost vidět ho přímo v akci. Vzhledem k tomu, že pracuje jako hutník u pece, myslela jsem, že mi předvede, jak píchne voko a pak ho zandá hlínou, jak vlastně vypadá voškrt a ramajzlík ... ale toho jsem se nedočkala. Slabou útěchou pro mě bylo vypouštění roztaveného olova do formy. Avšak...podařilo se mi pořídit několik fotografií z místa činu. Jen nevím, zda je mohu beztrestně zveřejnit. Nejspíš ne.
Cestou domů jsem zřejmě nastydla, páč už celý týden chrchlám, smrkám a prskám. A nejen to! Nakazila jsem již celou rodinu.
Navečer k nám zajeli naši milí známí s holčičkou Terezkou. Chlapi se odebrali do lesa na houby a my ženy, jak jinak, klábosily a klábosily...
V neděli ráno jsem musela dojet nakoupit. Už jsme v ledničce postrádali i sýr a máslo, o zelenině ani nemluvím. Byl to hrozný vopruz! Ale přežila jsem to. Odpoledne přijeli další milí známí, tentokrát s Kačenkou. Chlapi seděli u počítače a my ženy, jak jinak, klábosily a klábosily...
V pondělí se tak trochu slavilo. Synovec oslavil sedmé narozeniny a já taky, i když ne přímo sedmé. Mám to už za sebou. Zase.
V úterý jsem absolvovala reiki terapii. (Za týden jdu zas.) A pak klasickou masáž nohou. A večer jsme vyrazili na návštěvu k sousedům. Spát jsem šla skoro polomrtvá, ale ani pak jsem neměla klid. Neustále jsem se musela snažit, aby se mi rýmou neucpávaly dírky v nose a já mohla v klidu dýchat. Spát s otevřenou pusou mi totiž vážně nejde.
Ve středu jsem se zúčastnila hlavního vyučování v osmé třídě waldorfské školy. Pak následoval oběd s kamarádkou. Šup, šup vyzvednout synovce ze školy a neteř ze školky.
Ve čtvrtek větší aktivity neproběhly. Naštěstí.
V pátek ráno jsem odvedla Anežku ke švagrové a odjela se na celý den vzdělávat. Přihlásila jsem se totiž k jednoletému studiu pedagogiky (dříve doplňující SP). Domů jsem se vrátila odpoledne (končili jsme dřív) celkem vycucnutá.
A dnes ráno jsem si zajela do městské knihovny. Jako pilná studentka jsem si opatřila vhodnou literaturu ke své seminární práci, kterou musím odevzdat a odprezentovat příští studijní setkání.
Možná se vám můj týden nezdá tak náročný, ale na matku na rodičovské dovolené je to snad slušné.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ještěrka ještěrka | Web | 18. září 2007 v 11:17 | Reagovat

Mně se teda tvůj týden náročnej zdá! Zvlášť, když je člověk nastydlej a zesláblej... jsem poslední týden taky chcíplá, v neděli jsem dokonce měla i zvýšenou teplotu... mmch, to znám... "klábosily a klábosily" :))

2 Iv Iv | 19. září 2007 v 18:58 | Reagovat

Hmm, Ještěrko, tak Tě to rozhodcovství dostalo. Však je to taky nanejvýš zodpovědná činnost :o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama