Prosinec 2008

Poslední ...

31. prosince 2008 v 14:17 | Iv |  a ještě něco...
... den v roce.
Dnes je u nás klídek, užívám si to. Ráno jsem trochu "pracovala do práce", jak tomu říkám. Anežka si hrála s Karolínkou, manžel je v práci, oběd jsme ošulily. Pohodička.
Před chvílí jsem se odhodlala k malým silvestrovským přípravám - vyndala jsem předpečené bagety z mrazáku a upekla je v troubě. Možná z nich udělám i chlebíčky, ale to nevím jistě. Ze Silvestra nejsem moc odvařená, ani nevím proč. Snad mi vadí to programové veselí. A taky, že se povinně chlastá, což není můj obor. No, nic. Něco starého končí a začíná nové...
Takže přeji všem hodně zdraví a vše dobré v novém roce .

Narozeniny

27. prosince 2008 v 23:01 | Iv |  co se děje u nás na vsi
V polovině prosince slavila Anežka své čtvrté narozeniny. Sešli jsme se celá rodina - a že je nás dost - a strávili spolu příjemný den. Kromě Anežky tu poletovaly ještě další čtyři děti, takže jsme chvílemi zažívali horké chvilky. Vzhledem k tomu, že byly opravdu rychlé, nedaly se vyfotit. Mám spoustu fotek - rozmazaných a nepoužitelných. Ještě, že dort se nehýbal...

Klídek

21. prosince 2008 v 21:33 | Iv |  a ještě něco...
Tak už mám druhý den prázdniny. Hurááá!!!
Tedy zítra jdu ještě do práce, ale už jen na pár hodin - čeká mě inventarizace kabinetu Tv. To bude klid a ticho.... Pak ještě něco nakoupit, v půl čtvrté jóga a v pět posezení v čajovně. Paráda!

Doma ještě dodělat cukroví, úklid, zabalit dárky, ozdobit stromek, upéct vánočku, udělat salát ...
A nervovat se nebudu!

Po půl roce

7. prosince 2008 v 21:35 | Iv |  co se děje u nás na vsi
Ten čas nějak rychle letí.... Koukám, že jsem tu už dlouho nebyla.
Studium pedagogiky jsem úspěšně dokončila, užila si dovolenou, prázdniny a .... po čtyřech letech se vrátila do práce. Nestíhám, jako všichni. Ale snažím se nebrat to tragicky - co zvládnu, to zvládnu.
Hodně žiju mezi skutečnými lidmi, což mi bere nejen čas, ale i energii a tak jde internet stranou. Už ani nevím, kdy naposled jsem se podívala k někomu na blog. Zkusím to napravit, jako první mrknu k Zuzi. Pěkný advent všem.